Overcooked! 2

Her o vaření, které by byly zábavné a dokázaly vás udržet hodiny u obrazovek PC není mnoho. Připravte si zástěru, protáhněte si záda a jde se vařit!

Hra Overcooked! 2 je opravdu netradičním herním kouskem, který lze doporučit každému hráči bez rozdílu herních preferencí. Jedná se o hru, u které se budete bavit a taky se občas zlobit, když vám nebude dařit při vaření. Kromě přípravy pokrmů, přemýšlení, co kdo a jak má dělat, až po shánění surovin, hra před vás postaví ještě další výzvy. Hra při hraní vás dokáže udržet pořádně bdělými, protože zjistit, že máte nakrájenou zeleninu, ale maso se začíná teprve dusit nechcete zažít.

Jestli si myslíte, že budete vařit v klasické kuchyni, tak se hodně mýlíte. Na chudáky kuchaře čekají záludné kuchyně, jakože záludné a to hodně. Co říkáte na přípravu jídla v horkovzdušném balónu nebo v kouzelnické škole či snad ve strašidelném zámku? Každý level hry je originální a má své jedinečné kouzlo, ale také před vás staví různé problémy a jak se vypořádat s nastalými situacemi. Právě v tomto tkví kouzlo hry i v její rozmanitosti.

Overcooked! 2 je neskutečně zábavná hra, která vás pohltí. Prostě takových her více a svět bude veselejší.

Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

Overcooked! 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: