NBA 2K Playgrounds 2

PC (Steam)Platforma:
Sportovní hry - Ostatní sportovní hryŽánr:
16. Října 2018Datum vydání:
Jazyk:

Arkádová akce NBA se vrací díky NBA 2K Playgrounds 2! Pokračování původního úspěšného hitu povyšuje pouliční míčovou hru na novou úroveň díky obrovské soupisce stávajících i vysloužilých hráčů NBA, vylepšenému online vyhledávání zápasů s dedikovanými servery, online zápasům pro čtyři hráče, tříbodovým soutěžím, novým hřištím, vlastním zápasům a spoustě dalších věcí! Vyberte si tým, připravte se na jamování a hrajte bez hranic!

VÍCE
  • Vzrušující herní režimy

Povyšte pouliční míčovou hru na další úroveň díky široké škály úžasných funkcí, včetně nových režimů Season a Playgrounds Championship! Hrajte 2 na 2 lokálně s kamarády, ve čtyřech hráčích online s vylepšeným vyhledáváním zápasů nebo jeden na jednoho ve tříbodových soutěžích.

  • Rostoucí soupiska

Sbírejte přes 400 NBA hráčů, od nadčasových velikánů, jako jsou Michael Jordan, Kobe Bryant a Dr. J, až po aktuální hvězdy, jako jsou například Karl-Anthony Towns, Jayson Tatum a Ben Simmons. Hra obsahuje nové modely hráčů a jejich charakteristické animace.

  • Zcela nová hřiště

Blýskněte se svými pohyby po celém světě na 10 zcela nových hřištích. Střílejte na koš na plážích pod kalifornským sluncem, předveďte svou hru v jasné záři světel Soulu nebo zavítejte ke klokanům a zahrajte si v Austrálii.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
269 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 27 bodů

VIDEA

NBA 2K Playgrounds 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 6 GB
Grafická karta: min. GeForce GT 630
HDD: 6 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: