NBA 2K19

PC (Steam)Platforma:
Sportovní hry - Ostatní sportovní hryŽánr:
2K GamesVýrobce:
10. Září 2018Datum vydání:
Jazyk:

NBA 2K slaví 20 let, během kterých udávalo nový směr tomu, čím mohou sportovní hry být, a to od nejlepší grafiky a hratelnosti po revoluční herní režimy a podmanivý otevřený svět “Neighborhood”. NBA 2K19 rovněž posouvá hranice možností, neboť je o krok blíže ke skutečnému basketbalovému vzrušení a kultuře.

VÍCE
  • UJMĚTE SE VEDENÍ POMOCÍ TAKEOVER

Využijte kompletní basketbalový potenciál svéého MyPLAYER díky nové funkci Takeover. Odemkněte si speciální a na hřišti dosud neviděné pohyby a schopnosti nebo aktivujte Team Takeover a rozpoutejte sílu celého svého mužstva.

  • OVLÁDNĚTE NEIGHBORHOOD

V aktualizovaném Neighborhood vám neuteče ani jediný den. Udělejte si jméno na hřišti, v Under Armour Cages a během soutěží naživo v sousedství. Hrajte až do úsvitu díky novému střídání dne a noci, projděte se po Jordan Rec Center nebo svolejte zpátky svou starou partu na napínavou pouliční akci 3 na 3.

  • MyTEAM

Vytvořte si svou první kartu MyPLAYER a hrajte s LeBronem, Kobem a zbytkem své sbírky v různých soutěžních režimech. Představujeme nový režim Unlimited, ve kterém si můžete z balíčku vybrat libovolných pět karet bez omezení a bojovat proti ostatním hráčům online.

  • MyCAREER

Z legendy ze sousedství po celosvětový fenomén. Originální příběhový režim Kariéra se vrací se zcela novou, podmanivou zápletkou, která popisuje vaši cestu z Číny do G League a nakonec do NBA. Obsahuje all-star soupisku, odměny za vaši popularitu a nové prvky chemi týmu, které vám umožňují ovládnout parket."

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
899 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 90 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

NBA 2K19 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 2.9 Ghz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 80 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: