Master of Orion

Legendární značka Master of Orion se dočkala nového, nablýskaného a moderního dílu. Master of Orion je opět tradiční tahová 4X strategie, která opět nabídne možnost dobýt si celou galaxie jen sám pro sebe.

Čeká na Vás prozkoumávání hvězdného systému okolo vás a při tom si budete vybírat ty nejlepší planety, které obsahují ty nejvzácnější minerály a nerosty. Postupně budete se svým národem kolonizovat planety, stavět obrovské továrny, střediska vzdělanosti, úrodné farmy nebo další stavby, které jsou pro vaše impérium klíčové. Postupem času dokážete jednotlivé světy přeměnit na celé tovární komplexy nebo klíčové farmy, které budou krmit vaše hladové krky. Také na vás čekají rozhodnutí v podobě, jakou strategii si zvolíte na své cestě. Jestli budete v klidu vynalézat, stavět ekonomické budovy a navyšovat svůj příjem nebo se po hlavě vrhnete na budování silné mezigalaktické armády, které si podmaní vše, co se jí postaví do cesty.

Master of Orion nabízí skvělou strategii, kterou vydržíte hrát dlouhé týdny možná i měsíce. Můžete si být jisti, že každá nová hra vám vždy přinese nové herní zážitky. Pro všechny fandy vesmírných 4× strategií, je Master of Orion povinností.

Doručení:
DO 24 HODIN
879 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 88 bodů

VIDEA

Master of Orion - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.0 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: